Eğitim ve Burs Desteği Bağışı

Eğitim ve Burs Desteği BağışıTürkiye’de eğitimine devam eden veya dil eğitimi alan 6000’den fazla Afrikalı öğrenci bulunmakta.

TADD bünyesinde oluşturulan çalışma grupları ile ülkemizde misafir olarak ağırladığımız öğrenci arkadaşlarımıza hem maddi hem de düzenlediğimiz akademik ve sosyal faaliyetlerle gelişimlerine katkı sağlamaktayız. Yükselen Kıta’nın geleceğini, yetişmiş ve eğitimli gençlerin şekillendireceği şuuruyla, öğrencilerimizi eğitimleri süresince burs, staj, kurs ve seminerlerden faydalandırmakta, öğrenim sonrasında ise onlara iş imkânları için fırsatlar sunmaktayız.

Afrika’ya döndüklerinde ülkemizin birer gönül elçisi olacak bu kardeşlerimizi Türkiye’de kaldıkları sürede hayata hazırlamak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Halen 27 Afrika ülkesinden yüzlerce kardeşimize burs vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Böylece Türkiye’de eğitimlerine devam eden lisans-lisansüstü öğrencilere hem maddi olarak destek olmakta hem de akademik ve sosyal faaliyetlerle gelişimlerine katkı sağlamaktayız.

Dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

BAĞIŞ FORMU

Bağış Kodu egitimdestegi91646131
Bağışçının Adı Soyadı


Bağış Miktarı