Model.Title

TADD – Tüm Afrika’nın Dostları Derneği, sağlık alanında da insani faaliyetler yürüten bir sivil toplum kuruluşudur. Afrika’da gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, profesyonel çalışanlarımızın koordinasyonu çerçevesinde, çeşitli sağlık meslek gruplarındaki gönüllülerimizin desteğini almaktayız. Sağlık çalışmalarımıza katılmak için sağlık gönüllümüz olabilirsiniz.

Tanzanya Ağız ve Diş Sağlığı Organizasyonumuz 30 Ocak-10 Şubat 2022 tarihleri arasında Tanzanya'nın Darüsselam ve Zanzibar bölgelerinde, 10 kişilik bir ekiple gerçekleştirilecektir. Bu kapsamanda projemizde görevlendirilmek üzere gönüllü başvurusu açılmıştır.

 

KATILIM ŞARTLARI

*Diş hekimi olmak. 

*İleri seviye İngilizce bilmek. (Katılımcılardan yerel diş hekimlerine sunum yapması beklenecektir.)

*Yurtdışına çıkmakta herhangi bir engele sahip olmamak.

*Tüm katılımcıların yeme-içme, konaklama ve ulaşım giderleri proje kapsamında TADD tarafından karşılanacaktır.

*Katılımcının pasaport masrafları TADD’a ait değildir.

*Tanzanya vizeleri, ilgili ülkenin gümrük kapısında alınacak olup, bu konuya dair detaylar katılımı kabul edilen kişilere daha sonra ayrıca açıklanacaktır.

*Bu projeye başvuran her birey gönüllülüğün, ekip çalışmasının, sorgusuz sualsiz tam uyumun ve gönüllü fedakârlığın esas olduğunu bilmelidir.

*Lütfen başvuru yaparken Afrika şartlarının zorluğunu, başvurunuz kabul edilirse gönüllü olarak yer alacağınız bu organizasyonun gerçekleştirileceği coğrafyadaki riskleri bildiğinize dair bir muvafakatname imzalayacağınızı göz önünde bulundurunuz.

 

Proje süresince planlanan etkinlikler:

*Yerel diş hekimlerine ve diş hekimliği öğrencilerine eğitimlerin düzenlenmesi

*Diş Hekimliği Fakültesi hastanesinde yerel doktorlarla beraber hasta tedavileri

 

*ORGANİZASYONLA İLGİLİ BÜTÜN HER ŞEY BU METİNDE YER ALIYOR OLUP, LÜTFEN TADD’A WHATSAPP, E-POSTA VEYA DİĞER YOLLARLA BU SEYAHATE DAİR SORU YÖNELTMEYİNİZ.

 

Son başvuru tarihi 25 Aralık 2021 saat 23:59'dur.
Başvuru Adresi
https://www.tadd.org.tr/tr/bilgi/gonullu-dis-hekimi-basvuru-formu