Model.Title

Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD), vekaletini aldığı kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Bu yıl, “Kurban Paylaşınca Güzel” sloganıyla kurban yardımlarına aracılık eden TADD; hisse bedelini 1.700 lira olarak belirledi.  

 

Her yıl Afrika’nın en çok yardıma muhtaç bölgeleri için Kurban organizasyonu gerçekleştiren TADD’a vekâlet veren hayırseverler, kendilerini umutla bekleyen kardeşlerine kurbanlarını ulaştırabilecek. 

 

Görevli ve gönüllülerden oluşan Tüm Afrika’nın Dostları Derneği ekipleri, hayırseverlerin kurbanlarını kesip muhtaçlara ulaştırmak için Afrika’nın en ücra yerlerinde olacak. 

 

Vekaleti nasıl verilir, kurban nasıl kesilir?

 

Kurban vekaletleri, TADD merkezlerine gidilerek, internet üzerinden online olarak ya da derneğin 90 212 533 28 20 ‭‬numaralı telefon numarası üzerinden verilebilecek. 

Kurbanlıklar TADD görevlileri tarafından kesim yapılacak olan bölgelerde satın alınacak ve İslami usullere titizlikle riayet edilerek kesilecek. Kesilen kurbanlar ihtiyaç sahiplerine elden dağıtılacak. Kurban kesimlerinin gerçekleştiğine dair video görüntüleri Kurban Bayramından en geç 1 hafta sonra  iletilecek.

 

Kurban organizasyonuna nasıl katılırım?

 

“2022 TADD Kurban Organizasyonu”na katılmak ve vacip olan bu vecizenizi  Afrika’da yerine getirmek isteyenler, banka hesap kartları ile veya kredi kartı ile  “online ödeme” olarak yapabilecekler. 

 

Hayırseverler Kurban bedelini, banka hesabından Havale / EFT olarak da dernek hesaplarına gönderebilecek. Havale/EFT işleminin ardından vekalet almak üzere sizlere 0543 533 28 20 - 0546 514 01 58 - 0212 533 28 20 numaralı telefonlardan geri dönüş sağlanacak.